Merspeed Yakıt Güvenliği

Merspeed firması, 2004 yılında yakıt depolarının fiziksel parametrelerin ölçümü ve yakıt güvenliği sağlamak amacıyla Bülent MERİÇ tarafından kurulmuştur. Genel merkezi Beylikdüzü'nde olan firmamız yakıt güvenlik sistemlerinde dünya standartlarında ürünler üretmekte ve pazarlamaktadır. Yaklaşık 1 yıl süren AR-GE'miz sonucunda ilk müşterimiz olan REYSAŞ Lojistikte denemeler yapılmış ve sonrasında Reysaş Yön. Krl. Bşk. Sn. Durmuş DÖVEN tarafından 200 araçlık sipariş verilerek ürünün Türkiye pazarına sunulmasında bize ışık olmuştur.

Bugüne geldiğimizde, Ürünümüz yaklaşık 500'e yakın firma ve 20.000 üzerinde araçta kullanılmaktadır.Bütün Türkiye'ye yayılmış uzman kadrolara sahip bayi ağı ile birlikte, ülke ekonomisinin yakıt depolarının güvenliğini sağlamaya devam etmektedir. Yaklaşık 10 yıldan bu yana sektörde faaliyet gösteren girmamız gelişiminde ve bu alanda herzaman ilk olmamız, AR-GE'ye verilen önemin, teknolojiye yönelik yatırımların, dinamik satış ve teknik destek aktivitelerinin büyük etkisi olmuştur.

Üretimin her aşamasında önce kalite ilkesi ile faaliyet gösteren şirketimiz, kazancının büyük bir bölümünü araştırma, geliştirme ve nitelikli personele yatırmaktadır. Firmanın yenilik için yaptığı hamleler, üstün teknik bilgisine ve müşteri ihtiyaçlarının bilincinde gerek mevcut cihazlarını geliştirmekte, gerekse ürün yelpazesini genişletmekte ve sektördeki yeniliklerine dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir.

Vizyonumuz
-Kullanıcıların beklentileri doğrultusunda, sürekli kendini yenileyerek esnek çözümler sunmak.

Misyonumuz
-Araştırma ve geliştirmeye önem vererek teknolojik yatırımlar yapmak.